بسم الله الرحمن الرحیم 

سلام علیکم 

من باب لذت ها اذعان دارم که 

سلام و دروووووود 

عذر میخوام اول از همه از خودم بعد از وبلاگ جانم و بعد از شما اگ روزنوشتام یکم با تاخیر مواجه شد .

داشتم‌چاقو تیز میکردم واسه اینکه هدفامو زخمی کنم اما گویا طرحواره x خودمو زخمی کرد .

اقا تمرین هفته پیش کلاس ما این بوده که یه لیست از لذت ها و خوشحالیامون  بنویسم 

خب البته مگه میشه کسی حرف خوشحالی بزنه و من ته دلم قنج نره که فرق خوشحالی و خوشبختی رو میدونم

اصن کل زندگیت رو هواست اگه هنوز فرق این دوتا رو نمیدونی و زیااااااااادن کسایی ک فرقشو دقیقا متوجه نیستن 

ولی من با یه مثال و استعاره از علم روز برات فرقشو میگم 

بعدشم تو رو با لیست لذتام تو رونوشت بعدی تنها میذارم تا به من و کودک درونم و خوشی موشیاش تنها باشید .

یه لیوان اب سرد و عسل رو در نظر بگیر  عسل ته لیوان جمع شده درسته  ؟ 

اگه زندگی تو حال و هوای تو احساسات و هیجانات تو اون لیوان باشه خوشبختی اون عسله هست 

خوشبختی یه حسه ماندگار هست یه حسی ک وسط گریه از دست دادن عزیزت نگاهت کنن بگن خوشبختی ته دلت بگی اره یه حسی ک وسط شکست عشقی هم ازت بپرسن بازم بگی خوشبختم  حس خوشبختی یه طیفه کم و زیاد داره اما هرچی بیشتر باشه شخصیت تو گویا اروم تر و عمیق تره .

بیشتر لبخند میزنی دلت قرص تره بیشتر گریه ی شوق داری و .

خوشحالی و لذت چیه؟ خیلی چیز خاصی نیست 

اونا احساسات و هیجاناته کوتاه مدته وقتی ناراحتی عصبانی ای ذوق زده ای شرمنده ای هیجان زده ای لذت بردی شگفت زده ای اینا ام رو هم میشه احساسات و هیجانات 

ببسن یه جمله میگم بگو فهمیدی و بعدش بیا برای فهمیدنش هر دو با هم خوشحالی کنیم 

زندگی مثل اسمونه 

شادی و غم مثل ابرا و اب و هوا و خورشید و ماهن 

میان میرن طوفانی میشه برفی میشه 

اما اسمون سر جاشه 

تاحالا شده اسمون لگه خسته شدم چ قدر بارون امروز دلم نمیخواد باشم 

اسمون کاری به اب و هوا نداره همیشه هست .

هر وقت توانمند شدی مثل اسمون باشی و به ارزش بودنت ثبات بدی و کاری به هیجانات نداشته باشی اعلام کن برم‌کنار زخمیم نکنی چون قطعا ازونروز سرعت پیشرفتت دو صد چندان میشه ❤ 

ادینتون بخیر 

۱۸. بهمن 

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما
محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

گردشگری ایران و جهان Tourism of Iran and the world تهویه رویا نوین ایرانیان خنده ها مطالب جديد دنیای گیاهان آخرین فیلم NBA basketball باشگاه خبرنگاران جوان Henry