روز نوشت 7 بهمن ۹۸

بانو نباشی بد میشه

امروز تا ظهر در نقش کدبانوی ایرانی و تا شب در نقش دانشجوی ایرانی بودم

از خرید سبزی تا کارهای بانکی و بنزین زدن و بعدش خرید ماست گوسفند و پنیر تبریزی
تا سر زدن ب کتابخونه و امانت گرفتن رمان دالان بهشت
و بعدش رنده کردن پیاز و سیب زمینی و عطر خوش کتلت سرخ شده

تا چایی تازه دم و افتاب سر ظهر و سر زدن به خونه ی همسایه

بانوهای ایرانی چ کردن با خودشون ؟؟؟
خدایا شکرت ک ما دوره ی رزق روزی ترنم رو گذروندیم ک بفهمیم کار کردن زن اگ موجب کم شدن ارامش خونه بشه و از نقشش برای تربیت و محبت کردن و بقیه مختلقاتش به همسر و بچه هاش کم بزاره موجب کاهش رزقش میشه
که یادگرفتیم درامد = رزق نیست
رزقت یه عدد ثابته درامد کمتر و بیشتر باشه خدا برات زیاد کمش میکنه
چطوری ؟
رزقت دو میلیون باشه ۳ دربیاری گلس گوشیتو میشه تایر ماشینتو پنچر میکنه و یا یه گرون فروش میندازه سر راهت ار طوری هست یه تومنه هضم‌زندگیت نمیشه و برعکس درامدت دو باشه رزقت ۳ جایزه ها مال تو میشن حراجیا مال تو میشن هدیه ها مال تو میشن و یه جوری از دو تومن اندازه سه تومن هضم زندگیت میشه

میدونید من معتقدم زن ارامش بخش خونه و مرد اسایش بخش خونست

اما اینروزا رفتن دنبال اسایش و ناخوداگاه ب دلیل لطافت روحیشون ارامششون کم شده مردا هم ک دنبال اسایش بودن با حضور و نبودن خانما ارامششون کم شده

خلاصه جامعه ای شدیم مرفهههه اما سرشار از تشویش و بیقراری

و بیربط ترین و مرتبط ترین جملم رو ختم روزنوشتم میکنم

اسلام چه قدررررر به زن بها داده و حیف و صد حیف ک ظاهر قضیه و باور های جامعه عکس این مطلب رو میرسونه

خلاصه ک من از بچگیم معروف بودم ب اینکه شغل مورد علاقم خونه داریه و حالام یکبار تو زندگیم علاقه هام با شرع یکی دراومده

خانما از ارامش خونه برای کار کردناتون نزنید که بد میشه هی بد و بدتر میشه

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما
محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

گردشگری اوج موج جمله بلاگ*جملات ناب*سخنان ناب آموزنده,سخن بزرگان حاج مسعود جابری آشنایی با ژئو تکستایل آوای لاغری جذاب ترين ها بهترين بيمارستان تبريز 1-بيمارستان وليعصر 2- امام سجاد 3-شهريار آسمان آبی تفریحی فرزامی